GRY

Poniżej znajduje się lista wszystkich granych (obecnie) gier, które regularnie recenzuję/komentuję. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do czytania.

Minecraft – Bloki, budowanie, piksele, a do tego wszystkiego mody, czyli w skrócie: jak diabeł odnajduje się w całkiem zmienionej grze.

Two Worlds – Typowy, klasyczny RPG z elementami driftu na koniu.

Ark: Survival Evolved – Kto z nas nie lubiłby dinozaurów, gdyby biegały wokół nas swobodnie? Czyli ja i moje Pokemon Go w świecie dinozaurów.

Dying Light – Raczej typowa gra o zombie. Nowość w mojej kolekcji gier.

Ghost of a Tale – Czyli opowieść o odważnej małej myszy. Finalna wersja gry powinna zostać wydana przed końcem 2016.

Life is Strange – A gdybyśmy dostali od losu możliwość cofania czasu, aby zmienić swoje wybory? Gra jest dokładnie o tym.

Mad Max – Gra oparta na filmie, która urzekła mnie niesamowitą grafiką i możliwością rozbijania się autami. Czego więcej można chcieć?

The Kindred – Sandbox, w którym ja jako dobry bóg staram się pomóc biednym duszyczkom zbudować nowy, wspaniały dom.

KOMPLETNE RECENZJE:

Skyrim * Valley * Aragami * Star Wars: The Old Republic * Zeus: Pan Olimpu * Sky Break * BalrumFarm for your lifeBeholder * Divinity: Dragon Commander

PLANY

Mam kilka planów odnośnie gier (i jestem też otwarty na propozycje), które chciałbym opisać/zarekomendować. Póki co zamierzam zagrać w/skomentować:

Saints Row (wszystkie części jeszcze raz, a co mi szkodzi!), World of Warcraft (a może też i Warcraft III wraz z dodatkiem The Frozen Throne), Shadwen, Don’t Starve, Tomb Raider (2013), Bioshock (cała seria), Devil May Cry (prawdopodobnie część 5, ale może skuszę się i na pozostałe)

Nie zamierzam trzymać się powyższej kolejności.

Advertisements