O MNIE

O MNIE
Cóż, nazywam się Mefisto i jestem Diabłem, który zamiast zniewalać dusze i takie tam złe rzeczy, woli grać w gry i prowadzić przeciętnie niespokojne życie. Jestem swego rodzaju buntownikiem, który próbuje zmieniać świat na lepsze. Nie zawsze to wychodzi, bo, wiadomo, w pojedynkę ciężko coś zdziałać, ale nawet i pojedyńczy głos ma wielką siłę, o której niejednokrotnie się przekonałem. Walczę z głupotą, szerzeniem głupoty i staram się budować mosty, a nie je burzyć.
Jestem raczej typem ekstrawertyka, który nie lubi ludzi i musi ich sobie dawkować. Bo na raz się nie da, naprawdę… Najbardziej otwarty do ludzi czuję się w grach, bo jest to płaszczyzna, na której czuje się bezpiecznie i wygodnie, aby prowadzić ciekawe rozmowy. Lubię Role Playing, więc jeśli spotkasz mnie na serwerze Star Warsów to nie zdziw się, że będę złym i okrutnym Sithem na wielgachnym tauntaunie!
Lubię też pisać, zdarza mi się rysować. Realizuję się jako kochający rodzic, który godzi pasje z obowiązkami. No i pracuję jako znienawidzony urzędnik!
Moja data urodzenia zawiera cztery jedynki pod rząd (ciastko dla tych, którzy zgadną).

SKĄD POMYSŁ NA BLOGA?
W sumie to lubię pisać, lubię blogować, a pewna osóbka z kręgu znajomych obwieściła, że założyła bloga i wyszło tak, że i ja skończyłem z blogiem. Z początku myślałem, że potrwa to góra kilka miesięcy i się skończy, jak w przypadku każdego innego bloga, ale ten jednak jest jakiś żywotny. Blog stał się też dla mnie terapeutą, any radzić sobie ze stresem i beznadziejnością, uczy mnie regularności, a także zapełnia wolne chwile, które normalnie zapełniłyby się nudą i narzekaniem. Dzisiaj czuję, że mój internetowy pamiętnik to część mnie i ciężko mi wyobrazić sobie, że mógłbym to tak po prostu zostawić.

NA CZYM GRAM?
Na ogół na nerwach, a tak poza tym to gram na komputerze o roboczej nazwie Nowy. Wcześniej używałem serwera (tak, dobrze czytacie), którego ochrzciłem Niezniszczalny. Systemem operacyjnym, na którym gram jest Linux Mint 18. O tym, jak to się stało możecie przeczytać tutaj.

Nowy zbudowany jest z poniższych części:

Płyta główna: MSI Z97 GAMING 5

Procesor: Intel Core i7 4790K 4GHz

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 970 XTREME GAMING

Zasilacz: Corsair RM 650W, w pełni modułowy, 80+ Gold

Pamięć: Crucial CT102464BA160B 8GB DDR3

Dyski: System oparty na Kingston 120GB SSDNow V300, do gier tymczasowo używam dysku Hitachi HTS545016B9A300 160GB

GDZIE MNIE MOŻNA SPOTKAĆ?
Jeżeli zależy Ci na spotkaniu mnie, to najlepszym miejscem na to są gry. Poniżej znajduje się lista gier, serwerów i nazw moich postaci oraz najlepszy sposób na skontaktowanie się ze mną.
SWTOR: Rah’ven na serwerze Progenitor – najlepiej pisać do mnie email poprzez grę, bo z reguły gram w trakcie premier nowych rozdziałów, a tak to pojawiam się bardzo sporadycznie
TERA Online: Mefistowy na serwerze Ascension Valley – obecnie nie gram
Dead Maze: Mefistowy na angielskim serwerze – chwilowo nie za bardzo gram
Lineage 2 Revolution: Mefistowy na serwerze Ken Rauhel03 – gram codziennie o różnych porach dnia, jestem też liderem (z przypadku) klanu DragonKnights, więc pisać, wysyłać zaproszenia, a na pewno odpowiem
Wild Terra Online: Mefisto na serwerze Tepium – gram bardzo rzadko, raczej ciężko mnie spotkać. Aczkolwiek ulokowałem się niedaleko początkowej lokacji (trzeba iść „w górę” mapy), więc śmiało szukać i budować się obok.

Można też skorzystać z zakładki KONTAKT i napisać do mnie wiadomość 😉

Reklamy