O MNIE

O MNIE
Cóż, nazywam się Mefisto i jestem Diabłem, który zamiast zniewalać dusze i takie tam złe rzeczy, woli grać w gry i prowadzić przeciętnie niespokojne życie. Jestem swego rodzaju buntownikiem, który próbuje zmieniać świat na lepsze. Nie zawsze to wychodzi, bo, wiadomo, w pojedynkę ciężko coś zdziałać, ale nawet i pojedyńczy głos ma wielką siłę, o której niejednokrotnie się przekonałem. Walczę z głupotą, szerzeniem głupoty i staram się budować mosty, a nie je burzyć.
Jestem raczej typem ekstrawertyka, który nie lubi ludzi i musi ich sobie dawkować. Bo na raz się nie da, naprawdę… Najbardziej otwarty do ludzi czuję się w grach, bo jest to płaszczyzna, na której czuje się bezpiecznie i wygodnie, aby prowadzić ciekawe rozmowy. Lubię Role Playing, więc jeśli spotkasz mnie na serwerze Star Warsów to nie zdziw się, że będę złym i okrutnym Sithem na wielgachnym tauntaunie!
Lubię też pisać, zdarza mi się rysować. Realizuję się jako kochający rodzic, który godzi pasje z obowiązkami. No i pracuję jako znienawidzony urzędnik!
Moja data urodzenia zawiera cztery jedynki pod rząd (ciastko dla tych, którzy zgadną).

SKĄD POMYSŁ NA BLOGA?
W sumie to lubię pisać, lubię blogować, a pewna osóbka z kręgu znajomych obwieściła, że założyła bloga i wyszło tak, że i ja skończyłem z blogiem. Z początku myślałem, że potrwa to góra kilka miesięcy i się skończy, jak w przypadku każdego innego bloga, ale ten jednak jest jakiś żywotny. Blog stał się też dla mnie terapeutą, any radzić sobie ze stresem i beznadziejnością, uczy mnie regularności, a także zapełnia wolne chwile, które normalnie zapełniłyby się nudą i narzekaniem. Dzisiaj czuję, że mój internetowy pamiętnik to część mnie i ciężko mi wyobrazić sobie, że mógłbym to tak po prostu zostawić.

NA CZYM GRAM?
Na ogół na nerwach, a tak poza tym to gram na komputerze o roboczej nazwie Nowy. Wcześniej używałem serwera (tak, dobrze czytacie), którego ochrzciłem Niezniszczalny. Systemem operacyjnym, na którym gram jest Linux Mint 18. O tym, jak to się stało możecie przeczytać tutaj.

Nowy zbudowany jest z poniższych części:

Płyta główna: MSI Z97 GAMING 5

Procesor: Intel Core i7 4790K 4GHz

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 970 XTREME GAMING

Zasilacz: Corsair RM 650W, w pełni modułowy, 80+ Gold

Pamięć: Crucial CT102464BA160B 8GB DDR3

Dyski: System oparty na Kingston 120GB SSDNow V300, do gier Samsung 860 Evo 1TB SSD

Dodatkowe dyski: Hitachi HTS545016B9A300 160GB, WD WD5000AAKS-00V1A0 500GB

GDZIE MNIE MOŻNA SPOTKAĆ?
Jeżeli zależy Ci na spotkaniu mnie, to najlepszym miejscem na to są gry. Poniżej znajduje się lista gier, serwerów i nazw moich postaci oraz najlepszy sposób na skontaktowanie się ze mną.
SWTOR: Rah’ven na serwerze Progenitor – najlepiej pisać do mnie email poprzez grę, bo z reguły gram w trakcie premier nowych rozdziałów, a tak to pojawiam się bardzo sporadycznie
TERA Online: Mefistowy na serwerze Ascension Valley – obecnie nie gram Niedługo przenoszę się na serwery steama i wtedy podam nazwę 🙂
Dead Maze: Mefistowy na angielskim serwerze – chwilowo nie za bardzo gram
Lineage 2 Revolution: Mefistowy na serwerze Ken Rauhel03 – gram codziennie o różnych porach dnia, jestem też liderem klanu DragonKnights, więc pisać, wysyłać zaproszenia, a na pewno odpowiem
Wild Terra Online: Mefisto na serwerze Tepium – gram bardzo rzadko, raczej ciężko mnie spotkać. Aczkolwiek ulokowałem się niedaleko początkowej lokacji (trzeba iść „w górę” mapy), więc śmiało szukać i budować się obok.

Można też skorzystać z zakładki KONTAKT i napisać do mnie wiadomość 😉

Reklamy